Sprzęt jeździecki - sklep internetowy

 

Jeśli każda minuta spędzona w stajni jest dla Państwa źródłem radości – to tutaj znajdziecie wszystko, co pozwoli Wam tę radość jeszcze pogłębić! Internetowy sklep jeździecki Amigo to nieskończony wybór produktów, wyposażenia i preparatów pielęgnacyjnych. Jeździcie na zawody, prowadzicie szkółkę, a może po prostu uwielbiacie galopować przez bezkresną przestrzeń – u nas znajdziecie niezbędny sprzęt dla konia i dla jeźdźca.

Ochrona i pielęgnacja

Miłość do koni oznacza, że na pierwszym miejscu stawia się ich komfort i bezpieczeństwo.

Rozumiemy to doskonale, dlatego jako profesjonalny sklep jeździecki przygotowaliśmy szeroką ofertę akcesoriów ochronnych, produktów pielęgnacyjnych oraz pasz i suplementów. Mamy także preparaty do stosowania w czasie chorób i rekonwalescencji.

Sprzęt do jazdy konnej

Nie zapominamy także o Was! Znajdziecie u nas kaski i kamizelki ochronne, a także odzież konkursową – wyjątkowo eleganckie fraki i rajtroki. Coś dla siebie znajdą zarówno kobiety i mężczyźni, zarówno dorośli, jak i dzieci oraz młodzież. Mamy duży wybór siodeł, które wraz z podkładkami i futrami dopasujecie do grzbietu Waszego ulubieńca,

Wszystko, czego potrzebujecie, znajdziecie w sklepie internetowym Amigo. Możecie jednak także odwiedzić nasze sklepy stacjonarne – zapraszamy do Krakowa i Będzina!